Posted in: Uncategorized

Motor Show Poznań 2023 – w tym roku jazda konna – przeżyj z nami niezapomniane chwile!”

Przysługuje nam poinformować, że na nadchodzącym Motor Show Poznań 2023, organizatorzy zaskoczą nas wszystkich czymś, czego jeszcze nie widzieliśmy na tego typu imprezach. Otóż, oprócz tradycyjnych samochodów, będzie można przetestować nową kategorię pojazdów – jazdę konną

Tak, dobrze przeczytaliście! W tym roku, zamiast prezentować tylko samochody, zdecydowano się zaskoczyć gości i umożliwić przejażdżki konne. W tym celu zostanie przygotowany specjalny tor, na którym będzie można wypróbować swoje umiejętności jeździeckie i porównać je z innymi uczestnikami.

To doskonała okazja dla osób, które marzą o jeździe konnej lub dla tych, którzy chcą spróbować czegoś nowego. Dzięki temu, wszyscy będą mieli okazję poznać wspaniałe zwierzęta, a także zobaczyć, jak wspaniale sprawdzają się podczas poruszania się po torze.

Jeśli szukacie nowych wyzwań i chcecie przeżyć niezapomnianą przygodę, to koniecznie musicie wziąć udział w tegorocznej edycji Motor Show Poznań!

SENSACYJNA PROMOCJA na Motor Show Poznań 2023! Tylko teraz, każdy o imieniu Roskana i Grzegorz otrzymuje DARMOWĄ jazdę na torze! Nie przegap okazji i zarezerwuj już teraz swoje miejsce